rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

A. fiddle-faddle

Go down 
AutoriusPranešimas
SunShine
Naujokas
Naujokas
SunShine

Pranešimų skaičius : 93

A. fiddle-faddle Empty
RašytiTemos pavadinimas: A. fiddle-faddle   A. fiddle-faddle Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 11:26 pm

04.17

Sveikučiai ~
Kaip žinote, su jumis sveikinuosi aš - Augustė ;D
Šioje ''paletėje'' aprašysiu savo dienas, na, bent jau stengsiuos, o po kiekvieno įrašo, linkėjimus Jums siųs - Vienas Labai Mielas Padarėlis :}
susimatysime rytoj ;}
Atgal į viršų Go down
Keep-Calm
Administratorius
Administratorius
Keep-Calm

Pranešimų skaičius : 164

A. fiddle-faddle Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A. fiddle-faddle   A. fiddle-faddle Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 11:36 pm

Bus įdomu paskaitinėti apie tave ^^
Atgal į viršų Go down
http://e-n-g-amoviesproductions.t83.net/
SunShine
Naujokas
Naujokas
SunShine

A. fiddle-faddle Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A. fiddle-faddle   A. fiddle-faddle Icon_minitimePen. 04 23, 2010 11:47 pm

04.23

Sveiki visi sun
turbūt pastebėjot, kad pastarosiomis dienomis nebuvau užsukus į forumą, gaila, bet mano kompiuterį buvo užpuolęs.. 'virusas' Oo. Tataigi, savo dienas prastuminėjau be pc. Tai nebuvo bėda, su draugėmis atradome daug juokingų, prasmingų ir nelabai užsiemimų. Į Akropolį keliaudavom pėščiomis ir su kiekvienu sutiktu nepažįstamuoju pasisveikindavome. "Laba Diena" xD. Taip susiradome daug 'naujų bestukų' dance4 . Mc Donald'e maitinom paukščiukus bulvytėmis, žinau, tainėra labai geras sumanymas, bet jie buvo tiesiog išbadėję, o vienas, netgi bandė nukniaukti mėsainį, tiesiai iš mano panosės. lialia Galų gale, praėjo savaitė ir sutaisė kompiuterį,m tad dabar nebešeriam paukščių, nebebendraujame su žmonėmis (iš gatvės xD) lieka marios laisvo laiko, jei neskaitysime pamokų ruošimo, grojimo, šuns vedžiojimu ir pnš. ;D Šiaip, ar taip, nebeturiu ko be pridurti, tad iki. lalala

Linkėjimai tiesiai iš virtuvės (sun) click
Atgal į viršų Go down
SunShine
Naujokas
Naujokas
SunShine

A. fiddle-faddle Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A. fiddle-faddle   A. fiddle-faddle Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 3:02 am

04.30

Hey ;D senai čia rašiau, labai senai :DD na ką, mano dienelė buvo...šlapia, nuotaikinga ir..,,smirdanti xDDD
po pamokų su klasioke ėjom į akropolį pirkti draugei dovanų, nu ką, nupirkom, o paskui ji nusipirko toookią nesąmonę... ždž.. STINK'Ą, tokį bjauriai, beprotiškasi dvokiantį žaislą, nežinau, kam tokio š* reikėjo, bet :D
_ _ _ _

Kadangi buvo pasakiškas oras sun važinėjomės dviračiais. gerokas dvi valandas ;D
o paskui...,,pradėjo lyti, kadangi nebuvau labai arti namų, tai važiuodama sušlapau, kaip.. beprotiškai sušlapęs žmogus cheer
bet nieko, man patiko... ;D šiaip.... vakare žiūrėjau per langą.. širdyyje taaaip gera, viskas žalia, taip.... tiesiog kvepia pavasariu sun sun sun noris tik dėti sun sun sun sun žodžiu, pavasariškai nusiteikusi sun sun sun Augustė ;}

padarėlis dabar miega, o šiandien buvo labai piktas, tad nenorėjo fotografuotis. Oo
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

A. fiddle-faddle Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: A. fiddle-faddle   A. fiddle-faddle Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

A. fiddle-faddle
Atgal į viršų 
Puslapis 11