rodiklisIeškotiRegistruotisPrisijungti

Mp3/Mp4 grotuvai

Go down 
AutoriusPranešimas
SunShine
Naujokas
Naujokas
SunShine

Pranešimų skaičius : 93

Mp3/Mp4 grotuvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mp3/Mp4 grotuvai   Mp3/Mp4 grotuvai Icon_minitimeSk. 04 18, 2010 11:12 pm

Naudojatės? Patinka? Diskutuojame :}
Atgal į viršų Go down
Adiemus
Naujokas
Naujokas
Adiemus

Pranešimų skaičius : 26

Mp3/Mp4 grotuvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mp3/Mp4 grotuvai   Mp3/Mp4 grotuvai Icon_minitimeTr. 04 21, 2010 7:05 am

Aišku, kad naudojuosi.
Paprastai visada kai važiuoju į/iš paskaitų turiu su savimi savo iPod'ą ir klausausi muzikos, na, bet kartais reikia ir pailsėti nuo jos, bet dažniausiai kai tik netyčiom užmirštu ausines ar būna nepakrautas jis, tai tada jau žiauriai susinervinu.
Bet šiaip tai muzika nėra mano gyvybės šaltinis, išgyvenčiau be jos, tačiau ji daug ką gyvenimui duoda, nebebūtų jis toks spalvingas be jos ir sunkiau be jos būtu...
Atgal į viršų Go down
http://www.myspace.com/to_catch_at_shadows
Peach.
Naujokas
Naujokas
Peach.

Pranešimų skaičius : 14

Mp3/Mp4 grotuvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mp3/Mp4 grotuvai   Mp3/Mp4 grotuvai Icon_minitimeKv. 04 22, 2010 2:47 am

Adiemus rašo:
Aišku, kad naudojuosi.
Paprastai visada kai važiuoju į/iš paskaitų turiu su savimi savo iPod'ą ir klausausi muzikos, na, bet kartais reikia ir pailsėti nuo jos, bet dažniausiai kai tik netyčiom užmirštu ausines ar būna nepakrautas jis, tai tada jau žiauriai susinervinu.
Bet šiaip tai muzika nėra mano gyvybės šaltinis, išgyvenčiau be jos, tačiau ji daug ką gyvenimui duoda, nebebūtų jis toks spalvingas be jos ir sunkiau be jos būtu...

Ale žmogau, mano mintis skaitai. :D omgomg
Atgal į viršų Go down
morphine
Naujokas
Naujokas
morphine

Pranešimų skaičius : 6

Mp3/Mp4 grotuvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mp3/Mp4 grotuvai   Mp3/Mp4 grotuvai Icon_minitimeAntr. 06 22, 2010 2:29 pm

Pati turiu mp3, čiai tik jau biškšį susibraižęs, bet vis dar groja (aš dar ir dabar stebiuosi), dažniausiai klausau kai būna mokykloje kokios ekskursijos, arba eidama į/iš mokyklos/ą.Na šiaip be muzikos savo gyvenimo neįsivaizduoju. mmm
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Mp3/Mp4 grotuvai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mp3/Mp4 grotuvai   Mp3/Mp4 grotuvai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down

Mp3/Mp4 grotuvai
Atgal į viršų 
Puslapis 11